Kategórie
Archív

Blog


Návod ako vybrať radiátorový ventil

Pomôžeme Vám s výberom radiátorového ventilu. Pre rýchlu orientáciu a správny výber však musíme poznať základné rozdelenie a parametre radiátorových ventilov. Vysvetlíme si čo je termostatický, ručný, vrchný, spodný, prívodný, spiatočný, priamy, rohový radiátorový ventil. Ktorý ventil je vhodný pre pripojenie na železné potrubie a ktorý ventil je vhodný pre plasthliníkové rúrky.

Čitať viac…

Ako vypočítať výkon radiátora

Návod ako ľahko vypočítať potrebnú veľkosť a výkon radiátora do izby. Ako zistiť vhodnú veľkosť radiátora? Veľkosť radiátora určujeme na základe jeho tepelného výkonu, ktorý sa udáva vo Wattoch [W]. Každý radiátor či už panelový, rebríkový alebo rebrový má svoj tepelný výkon. Preto pri voľbe vhodnej veľkosti radiátora je potrebné dbať na tepelnú stratu miestnosti udávanú vo Wattoch, do ktorej radiátor plánujeme namontovať.

Čitať viac…

Ako vybrať panelový radiátor. Rýchly návod.

Praktický návod ako správne vybrať panelový radiátor. Výber panelového radiátora nie je žiadna veda. Pred kúpou je však dôležité poznať jeho základné parametre ako veľkosť (výška, šírka, hrúbka), spôsob pripojenia (bočné pripojenie, spodné pripojenie), a v neposlednom rade tepelný výkon radiátora.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar bol doručený behom 2 dní. Som veľmi spokokojný.

Overený zákazník,

Na druhý deň sa bjednavka doma

Overený zákazník,

Spokojnosť.

Overený zákazník,

Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Copyright (C) 2022 TERMOochod, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah tohto webu je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. Akékoľvek publikovanie a ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti GB Slovakia s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.