LOCTITE 55 tesniace vlákno 50m

LOCTITE | Tesniace nite a vlákna | Kód: 1125-1184
TOP PRODUKT !
LOCTITE 55 tesniace vlákno 50m

Univerzálne závitové tesniace vlákno - 50m

Dostupnosť
Skladom
5,59 €
4,66 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

LOCTITE 55 od spoločnosti HENKEL je univerzálne tesniace vlákno - niť, ktoré je určené na utesnenie závitov kovových a plastových rúr, tvaroviek a armatúr.

Jedná sa o prameň netvrdnúcich polyamidových vlákien naimpregnovaných inertnou maznou pastou. Dodáva sa v plastovom obale, ktorý chráni vlákno pred vyschnutím maznej pasty a z ktorého sa priamo aplikuje na utesnenie závitu. Obal obsahuje rezaciu čepeľ na vrchnej časti obalu, ktorý umožňuje jednoduché a presné dávkovanie tesniacej nite.

Loctite 55 je vhodný aj pre trvalý styk s pitnou vodou - pre použitie v priemyslových aplikáciach v rozvodoch vody a ďalších tekutín. Nahrádza rôzne druhy tesniacich pások a osvedčenú kombináciu konope s hermetickou pastou alebo fermežou.

Je vhodná na všetky typy kužeľových a valcových závitov, či už na rúrach, tvarovkách alebo armatúrach. Tesniace vlákno značky LOCTITE je certifikované pre použitie v komerčných i domácich rozvodoch pitnej a úžitkovej vody, pre rozvody plynu, stlačeného vzduchu a v rôznych priemyselných aplikáciách. Po montáži nepotrebuje čas na vytvrdzovanie, okamžite tesní s plným tlakom a nie je nutné použiť žiadny prídavný materiál ako napr. hermetickú pastu a pod.

Rýchle a bezpečné utesnenie je otestované na materiáloch ako sú oceľ, mosadz, antikor, plast, zliatina, meď a taktiež aj v prípade poniklovaných, pochrómovaných a iných galvanizovaných povrchoch tvaroviek a armatúr. Spoľahlivé utesnenie za pár sekúnd vydrží neobmedzený čas a to aj napriek vplyvu teplôt, vibráciám a výkyvom tlaku. Tesniaca niť LOCTITE 55 je vďaka svojej univerzálnosti a jednoduchej montáži ideálna aj pre domácich majstrov.


Podmienky použitia:

  • Rozvody pitnej vody do maximálnej teploty +95 °C a maximálneho tlaku 16 bar 
  • Rozvody teplej úžitkovej vody do maximálnej teploty +130 °C a maximálneho tlaku 7 bar 
  • Rozvody plynu do maximálnej teploty +70 °C a maximálneho tlaku 5 bar 

Technické parametre:

  • Použitie: pitná voda, úžitková voda, plyn, 
  • Materiálové zloženie nite : polyamidové vlákna impregnované inertnou maznou pastou
  • Maximálna veľkosť závitu: 4" (DN 100)
  • Max. tlak pre vodu: 16 bar
  • Max. tlak pre plyn: 5 bar
  • Prevádzková teplota: -20°C až +130°C
  • Normy: EN 751-2, DVGW, BS 6920 ...

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Komunikácia eshopu

Overený zákazník,

Rýchla dodavky

Overený zákazník,

Maximálna spokojnosť..môžem len odporučiť

Overený zákazník,

Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Copyright (C) 2022 TERMOochod, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah tohto webu je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. Akékoľvek publikovanie a ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti GB Slovakia s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.