Individuálne cenové ponuky

Staviate dom a potrebujete naceniť materiál na podlahové kúrenie?

Vymieňate staré článkové radiátory za nové panelové?

Prerábate kúrenie na chalupe ?

Napíšte nám na: info@termoobchod.sk
a my Vám vypracujeme cenovú ponuku s dodatočnou zľavou !

Lisovací T-kus s vonkajším závitom 32x1"x32

Certifikovaný lisovací T-kus s vonkajším závitom s priemerom 32x1"x32mm, určený na rozvody podlahového vykurovania, ústredného kúrenia, teplej a studenej vody.

Dostupnosť
Skladom
9,55 €
7,96 € bez DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Certifikovaný lisovací T-kus s vonkajším závitom s priemerom 32x1"x32mm, určený na rozvody podlahového vykurovania, ústredného kúrenia, teplej a studenej vody od talianského výrobcu APE RACCORDERIE s.r.l.

Lisovacie tvarovky či fittingy TH PRESS sa rozšírene používaju pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchú inštaláciu na rozvody podlahového vykurovania, ústredného kúrenia, teplej a studenej vody. Sú založené na princípe lisovacích spojov, ktoré sa používaju ako v interiéri tak aj v extreriéri.


  Technické parametre:

  • Materiál: mosadz
  • Rozmer: 32x1"x32mm
  • Maximalny pretlak: 10bar
  • Maximálna teplota: 95°C
Veľkosť tvarovky podľa závitu 32 mm x 1"

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Copyright (C) 2019 GB Slovakia s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah tohto webu je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. Akékoľvek publikovanie a ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti GB Slovakia s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.