NajpredávanejšieRebríkové kúpeľňové radiátory so šírkou 75 cm sú vyrábané z oceľových profilov v tvare písmena "D". Rozmery a prierez profilu môžete vidieť na nasledovnom priloženom obrázku priamo od českého výrobcu KORADO:


Korado koralux linear classic, prierez profilu, termoobchod.sk
 

Vďaka svojej dômyselnej konštrukcií, rozmeru a premysleným spôsobom uchytenia na stenu, sú tieto rebríkové radiátory ideálne na vykurovanie menších priestorov práve ako kúpeľňa či toaleta.

Svojim elegantným a moderným vzhľadom nielen oživia priestor, v ktorom sú osadené ale ide predovšetkým aj o praktického pomocníka, ktorý je ideálny na sušenie mokrých uterákov.


 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ochotný personál, dobrá komunikácia so zákazníkom, rýchle dodanie

Overený zákazník,

Neskutočná ochota, zrejme majiteľa Ing. Bombicza. Kupujúci sa v dnešnej dobe len veľmi ojedinele stretne s takým prístupom. Škoda, že na trhu nie je viac…

Overený zákazník,

Veľmi rýchle reagovanie a dodanie tovaru. Veľká spokojnosť

Overený zákazník,

Quatro - jednoduchý nákup na splátky


Copyright (C) 2021 GB Slovakia s.r.o. Všetky práva vyhradené. Obsah tohto webu je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. Akékoľvek publikovanie a ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti GB Slovakia s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.